Oticon İşitme Cihazları

oticon_alta_isitme_cihazi

Oticon Alta İşitme Cihazları

En Yüksek Performans

Yeni Oticon Alta işitme cihazı şimdiye kadar yapılmamış bir kişiselleştirme ile en özel çözümleri sunmak amacıyla en iyi işitme teknolojisi ile birleştirilerek oluşturulmuştur.

Devamını oku: Oticon Alta

  

oticon-acto_isitme_cihazi

Oticon Acto İşitme Cihazları

Huzurlarınızda yeni, yüksek performanslı orta sınıf işitme cihazı Oticon Acto. miniRITE seçeneği sunan ve RISE 2 platformu ile üretilen Oticon Acto işitme kayıplı insanlara mükemmel bir konfor ve uygunlukla, özgürce iletişim kurma, doğal şekilde etkileşime girmeğe yaşama aktif olarak katılma imkânı vermektedir. “Önce İnsan” sözümüzün anlamı tam olarak budur.

Devamını oku: Oticon Acto

oticon_agil_isitme_cihazi

Oticon Agil İşitme Cihazları

Oticon Agil oldukça küçük ve yüksek kaliteli özelliklere sahip, kanal içi modelden kulak arkası modele kadar bütün bir seriyi bünyesinde barındıran en yeni işitme cihazı ailesidir. Oticon Agil ailesi hafif dereceli işitme kaybından çok ileri dereceli işitme kaybına kadar, tüm tiplerde işitme kayıplarına uygundur.

Devamını oku: Oticon Agil

oticon_atlas_isitme_cihazi

Oticon Atlas İşitme Cihazları

Atlas, çok ekonomik fiyatları ve kullanıcının modern bir dijital işitme cihazından beklentilerinin tümüne cevap veren eşsiz özellikleri ile herkesi dijitale terfi etmeye çağırıyor. Atlas’ı bugün deneyin ve klasik işitme cihazına veda edin. Göreceksiniz, dijitale geçiş hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Devamını oku: Oticon Atlas

oticon-chili_isitme_cihazi

Oticon Chili İşitme Cihazları

Güç, her zaman!
Oticon Chili orta seviyeden ileri ve çok ileri seviyeye kadar işitme kayıplı insanların özel ve farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek küçük ve çok güçlü bir işitme cihazıdır. 13 numara pil kabinli kulak arkası modelleri hızlı kontrol ve görsel ses ikazları sunar.

Devamını oku: Oticon Chili

oticon_delta_isitme_cihazi

Oticon Delta İşitme Cihazları

Bazı insanlar işitme cihazlarını severler. Sevmeyenler için huzurlarınızda Oticon Delta!
İşitme cihazı kullanmak istemeyen insanlar için özel tasarlanmış olan Delta tasarım ve teknolojide çarpıcı şekilde farklı bir üründür.

Devamını oku: Oticon Delta

oticon_dual_isitme_cihazi

Oticon Dual İşitme Cihazları

Muhteşem ses kalitesi hiç bu kadar estetik bir görünüm ile sunulmadı

Sosyal yaşantınızda aktif bir yaşama sahipseniz gün içerisinde birçok değişik dinleme koşulları ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi ortamlarda her türlü dinleme ortamına ayak uydurabilecek, mükemmel ses kalitesine sahip ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir işitme cihazına ihtiyaç duyarsınız.

Devamını oku: Oticon Dual

oticon_epoq_isitme_cihazi

Oticon Epoq İşitme Cihazları

Oticon işitme cihazlarının en itibarlı üyesi Epoq, premium ürün sınıfında yer almaktadır. Ödüle doymayan benzersiz teknolojisi ve ses işleme yeteneği ile Epoq, işitme kalitenize benzersiz bir beceri katar. Her türlü dinleme ortamında, kendinize güvenerek ortamın aktif parçası olmanıza destek olur.

Devamını oku: Oticon Epoq

oticon-get_isitme_cihazi

Oticon Get İşitme Cihazları

Oticon Get uygun fiyatlı işitme çözümü sunan bir ürün ailesidir. Oticon Get, dinleme konforu ve konuşma anlaşılırlığı gibi odyolojik kavramların sunulmasını sağlayan başlangıç seviyesinde bir işitme çözümüdür.

Devamını oku: Oticon Get

oticon_go_isitme_cihazı

Oticon Go İşitme Cihazları

Dijital işitme cihazına terfi etmenin en kolay yolu
Kendi fiyat kategorisinde benzersiz bir model olan Oticon Go ailesini yakından tanıyın. Hafif dereceli işitme kaybından ileri dereceli işitme kaybına kadar, tüm işitme kayıplarına uygun model seçenekleri ile Go.

Devamını oku: Oticon Go

oticon_go_pro_isitme_cihazi

Oticon Go Pro İşitme Cihazları

En ekonomik dijital çözüm
Son derece rahat bir yaşam tarzına sahip, evde oturup televizyon karşısında vakit geçirmekten hoşlanan ve müzik dinleyen ya da en favori hobisini sürdüren ve aynı zamanda kristal berraklığında bir ses kalitesi ve son derece kolay kullanıma sahip bir işitme cihazı arayan biriyseniz size Go Pro’yu sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Devamını oku: Oticon Go Pro

oticon_hit_isitme_cihazi

Oticon Hit İşitme Cihazları

İşitmenize hak ettiği değeri verin!
İşitmeniz azaldıkça herkes mırıldanıyormuş gibi hissetmeye başlarsınız. Özellikle gürültülü ortamlarda konuşmaları takip etmek güçleşir. Oticon Hit işitme cihazları ile işitmeniz hak ettiği değeri görecektir. Hit modern ve ispatlanmış dijital teknolojisi sayesinde ses dünyanızı tekrar doğal ve net hale getirir.

Devamını oku: Oticon Hit

oticon-ino_isitme_cihazi

Oticon Ino İşitme Cihazları

Yaşamın anlamı, her anın özünü elde edebilmektir. Aileniz ile paha biçilmez olan değerli anlar yaşamak, yakın arkadaşlarınızla dostluğun keyfini sürmek, sevdiğiniz sanatsal aktivitelerle eğlenmektir.

Devamını oku: Oticon Ino

oticon-intiga_isitme_cihazi

Oticon Intiga İşitme Cihazları

Oticon Intiga geleneksel işitme cihazları dışında özel bir çözüm arayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır: görünmez, küçük ve kullanımı kolaydır.
Tam donanımlı RITE şeklinde bir işitme cihazı olan Oticon Intiga hafif dereceden, orta-ileri dereceye kadar olan tüm işitme kayıplarına hitap eder.

Devamını oku: Oticon Intiga

oticon-safari_isitme_cihaz

Oticon Safari İşitme Cihazları

Safari – çocuklar için üretilmiş dünyanın en etkili ve ilk pediyatrik işitme çözümü

Swahili dilinde safari kelimesi “YOLCULUK” anlamına gelmektedir. Yolculuk kelimesi aslında bir çocuğun yaşam sürecini en iyi tanımlayabilen sözcüklerden birisidir. Maceralar, mücadeleler, birçok şeyin üstesinden gelinen zaferlerle dolu bir yolculuk. Tüm bunlar yaşamı değerli kılan deneyimlerdir.

Devamını oku: Oticon Safari

oticon-sumo_isitme_cihazı

Oticon Sumo İşitme Cihazları

Daha zengin bir ses resmi

Dijital teknoloji, sesi seçici olarak ve hatasız bir kesinlikle işlememize imkan tanımaktadır. Sumo DM, hala faydalanabileceğiniz frekanslarda tam doğru miktarda amplifikasyon vermek üzere programlanabilir.

Devamını oku: Oticon Sumo

oticon_tego_isitme_cihazi

Oticon Tego İşitme Cihazları

Öylesine otomatik ki işitme cihazınız için kaygılanmanıza hiç gerek yok
Bu gerçek! En iyi teknoloji onun orada var olduğunu bilmediğinizdir. Bu Tego Pro’nun arkasındaki temel kavramdır. “Her şeyi otomatik olarak kontrol altında tutan bir işitme cihazı” Tego Pro ile tek yapmanız gereken dinlemek ve tadını çıkarmaktır. Tego’yu unutmak için iki sebep var.

Devamını oku: Oticon Tego

oticon_vigo_isitme_cihazi

Oticon Vigo İşitme Cihazları

Beklediğinizden daha fazlası
İşitmeniz için seçim yaparken, öncelikle ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Sonrasında göz önüne alınması gereken ise, bütçenizin hangi işitme cihazına müsaade ettiğidir. Neyse ki, Oticon Vigo’nun kanıtladığı gibi, gelişmiş cihazlarının bedeli artık erişilemez değil.

Devamını oku: Oticon Vigo

oticon_vigo-connect_isitme_cihazi

Oticon Vigo Connect İşitme Cihazları

Dünyaya daha fazla bağlanın

Vigo Connect modern hayattan maksimum keyif almanız için tasarlanmıştır ve size zengin ve doğal bir işitme deneyimi sunmaktadır. Vigo Connect sayesinde gürültülü ortamlarda, açık havada, telefonda ya da radyo dinlerken veya TV izlerken dünyaya ve dünyanın bütün seslerine bağlanmış olursunuz.

Devamını oku: Oticon Vigo Connect

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir