Rexton İşitme Cihazları

 

arena_beige_sm

Rexton Arena İşitme Cihazları

[Arena]

Arena ailesi ile geleneksel enstrümanların dijital seslerine ulaşabilirsiniz. Bu temel işitme cihazı modelleri, klasik analog işitme çözümlerinde bulunmayan özellikleri ve esnekliği sağlar.


bridge+_power_silver_sm

Rexton Bridge+ İşitme Cihazları

[Bridge +]

Rahat bir dinleme sanatında ustalaşmak.

Yeni Rexton Bridge + işitme cihazı ile tanışın. Kendinize bir işitme çözümün zorlukları ile başa çıkmak için zevk meşgul iseniz Hayatı dolu dolu yaşamak böylece, ultra-güvenilir Köprüsü + rahat bir işitme deneyimi ve daha doğal ses sağlar.


cobalt_beige_sm

Rexton Cobalt+ İşitme Cihazları

[Cobalt +]

Artık her zamankinden daha iyi şeyler küçük paketlerde gelir. Yeni Cobalt + ile tanışın. Şimdi yüksek teknoloji özellikleri heyecan verici yeni bir paket ile anında işitmenize uyumlu Cobalt RIC işitme cihazları olduğundan daha küçük ve iyi görünmektedir.


day+_Free_Brown_small

Rexton Day+ İşitme Cihazları

[Day+]

Kanıtlanmış teknoloji içeren yüksek kaliteli, düşük bakım maliyetli, güvenilir ve ekonomik bir işitme cihazımı arıyorsunuz?

Rahat bir dinleme, kolay kullanım ve rahatlık sağlaması için geliştirilen Day+ işitme cihazı, gün içindeki çalışmalarınıza yardımcı olacaktır.


gem_beige_sm

Rexton Gem+ İşitme Cihazları

[Gem+]

Yeni Rexton Gem + işitme cihazı ile tanışın. Daha iyi işitme bu kadar güzel görünmemişti.. Gem + işitme cihazı donanım teknolojisi ile işitmede mükemmel bir çözümdür.


 

insite+_open_beige_sm.

Rexton Insite+ İşitme Cihazları

[Insite +]

Birinci sınıf işitmeye yükselin.

Yeni Rexton Insite + ile tanışın. Eğer her şeyin en iyisini istiyorsanız, Insite ve ileri teknoloji (hi-tech) özellikler + eşsiz bir işitme deneyimi sağlamak ve seslerle eğlendirmek…MiniBluRCU_Right_sm

Rexton İşitme Cihazı Aksesuarları

Rexton işitme cihazları için hazırlanmış olan işitme cihazı aksesuarları işitmedeki özgürlüğünüze yardımcı olmaktadır.

_ Mini Blu RCU, kablosuz bağlantı teknolojisini sonuna kadar özgürce kullaanbilme olanağı vermektedir.

_ Blu RCU ise, Mini Blu Rcu ile aynı işlevsellikte çalışarak kablosuz özgürlüğünüze yardımcı olmaktadır. Daha büyük bir aparat içermektedir.

_ Şarj cihazı, Rexton işitme cihazlarının belli modellerinde kullanabileceğiniz işitme cihazı pili kullanma kısıtlamasını aşmanıza yardımcı olan bir aksesuardır.

_ Uzaktan kumanda ile yine Rexton işitme cihazlarının belli modellerinde kullabileceğiniz ses ayarını ve diğer program işlemlerinini cihazınıza dokunmadan uzaktan halledebilmenize olanak sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir