Sesiduy İşitme Cihazları Merkezi

www.sesiduy.com

Kocaeli Sesi Duy İşitme Cihazları Merkezi

SESİDUY İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, Kocaeli bölgesinde yaşamakta olan işitme kayıplı kişilerin, işitme ile ilgili her türlü sorununa cevap bulabilmek ve sorunlarını çözmek için kurulmuş bir merkezdir.

 

Firmamız, işitme cihazı  sektöründe dünyada söz sahibi markalardan olan; SIEMENS ( Almanya ) ve PHONAK ( İsviçre ) firmalarının Kocaeli bayiliğini başarıyla yürütmektedir.

Merkezimiz, İşitme cihazları ve aksesuarları konusunda, çalışmalarıyla bölgemizdeki ender kuruluşlar arasında yer alır.

Dürüst ve Prensipli çalışma ile hasta ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, tamamı alanında uzmanlaşmış odyometristkadrosuyla hizmet vermektedir. Merkezimiz personelinin, odyoloji ve işitme cihazlarındaki gelişimleri ve tüm yenilikleri yakından takip edip, sürekli eğitimi ve bilgilendirilmeleri yapılmaktadır.

Hizmet alanlarımız içerisinde;  işitme cihazı seçimi ve uygulaması, adaptasyonu, işitme cihazı satışı, işitme cihazı aksesuarları satışı, kulak arkası işitme cihazları için,
sert-yumuşak biopor kalıp, tüm işitme cihazlarının tamir ve bakımı, kanal içi işitme cihazlarının  montajı  ve yenilenmesi  ve servis hizmetleri bulunmaktadır.

Her işitme cihazının, her işitme kaybının özellikleri farklıdır. Kapımızdan içeri giren sizler için, doğru cihazın ne olduğunu tespit edip, sorunsuz kullanacağız ürünler öneriyoruz.
SESİDUY İşitme Cihazları Merkezi olarak, işitme kayıplarının düzeltilmesi ve giderilmesi için, işitme cihazlarını tedarik eden ve uygulamasını sağlayabilecek düzeyde tecrübeli kadromuzla,  işimizin satıştan ibaret olmadığının, sağlık boyutunun çok daha önemli olduğunun bilincindeyiz .  KOCAELİ bölgesinde işitme cihazı ihtiyacı olan  hastalarımıza ilk günkü heyecanımız ile “en kaliteli hizmeti vermek” çabasındayız.

Bizim işimiz, sizin işitme sorununuzun çözümünde yanınızda olmak ve hayatınız boyunca size bu konuda destek vermektir.

 

 


 

ADRES: Cedit Mahallesi 285 Kocaeli Devlet Hastanesi Sokak Numara 28 İZMİT KOCAELİ

TELEFON: 0 262 325 55 44

WEB: www.sesiduy.com

Firma Ayrıntıları: Sesiduy işitme cihazları merkezi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir